O nas

Wybierając nasze biuro, decydujesz się na bezpieczeństwo, komfort, a także oszczędność czasu, ponieważ zajmujemy się kompleksowo całym procesem transakcji.

Agenci The Crown zdobywali doświadczenie w dużych oraz butikowych agencjach, korporacjach, a także biurach premium. Stąd doskonale wiemy, jak powinna wyglądać współpraca na najwyższym poziomie, czego oczekują klienci od biura nieruchomości oraz specjalisty, z którym będą współpracować. Reprezentują nas licencjonowani pośrednicy oraz osoby, które od lat zajmują stanowiska managerskie, są związane ze światem nieruchomości, co przekłada się na wysoką organizację pracy.

Zespół The Crown to specjaliści zdyscyplinowani, zdeterminowani, doświadczeni, z pasją do swojej pracy oraz ludzi. Nasi pracownicy to przede wszystkim osoby, które z powołania podjęły się kariery agenta nieruchomości, to osoby z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Na bieżąco monitorujemy rynek, analizujemy zmiany i nieustannie odświeżamy swoją wiedzę.

Wyznajemy zasadę, iż nie skupiamy się na problemach, lecz zawsze szukamy rozwiązania, w związku z tym, nie ma dla nas nieruchomości, której nie można sprzedać.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw i stworzyć miejsce, gdzie przede wszystkim, kierujemy się dobrem klienta, który jest dla nas partnerem biznesowym, niesiemy pomoc i wsparcie. Dlatego, cieszymy się dużym zaufaniem, a klienci wybierają współpracę z nami, na zasadach wyłączności.

Dodatkowe atuty współpracy z nami:

- Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości zadłużonych oraz ze skomplikowaną sytuacją prawną. a także obciążonych hipoteką, służebnością czy umową dożywocia.
- Poszukujemy mieszkań na wynajem bądź na zakup dla osób zza granicy.
- Zajmujemy się długoterminowym wynajmem biurowców, powierzchni biurowych oraz lokali w całej Warszawie.
- Obsługujemy zagranicznych klientów, w wielu językach.
- Mamy w zespole zaufanych doradców kredytowych, którzy współpracują z największymi bankami oraz rzetelnie wspomagają przy procesie kredytowym.
- Zajmujemy się kompletowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów przy sprzedaży oraz kupnie.
- Organizujemy sesje zdjęciowe nieruchomości oraz home staging, który jest zabiegiem pomocniczym i niezbędnym przy sprzedaży oraz stworzeniu profesjonalnej oferty.
- W przypadku braku planu mieszkania, nasza agencja wynajmuje architekta, który sporządza plan.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy na spotkaniu szczegółowo opowiedzą o korzyściach współpracy z biurem nieruchomości The Crown.

Paulina Ratajczyk

Doradca ds. Nieruchomości

1 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
11 8
Niepoprawny wynik