Adres biura

Siedziba firmy

The Crown Biuro Nieruchomości
al. "Solidarności" 75 lok. 26
00-090 Warszawa

The Crown to biuro nieruchomości, którego podstawowymi fundamentami jest rzetelność w powierzonych obowiązkach, sumienność, partnerstwo i umiejętność słuchania potrzeb klientów.
Wybierając naszą agencję, decydujesz się na bezpieczeństwo, komfort, a także oszczędność czasu, ponieważ zajmujemy się kompleksowo, całym procesem transakcji.

Agenci The Crown, zdobywali doświadczenie w dużych oraz butikowych agencjach, korporacjach, a także biurach premium. Stąd doskonale wiemy, jak powinna wyglądać współpraca na najwyższym poziomie, czego oczekują klienci od biura nieruchomości oraz specjalisty z którym będą współpracować. Reprezentują nas licencjonowani pośrednicy oraz osoby, które od lat zajmują stanowiska managerskie, co przekłada się na wysoką organizację pracy.

Zespół The Crown, to specjaliści zdyscyplinowani, zdeterminowani, doświadczeni, z pasją do swojej pracy oraz ludzi. Nasi pracownicy to przede wszystkim osoby, które z powołania podjęły się kariery agenta nieruchomości, to osoby z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Na bieżąco monitorujemy rynek, analizujemy zmiany i nieustannie odświeżamy swoją wiedzę.

Wyznajemy zasadę, iż nie skupiamy się na problemach, lecz zawsze szukamy rozwiązania, w związku z tym, nie ma dla nas nieruchomości, której nie można sprzedać.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw i stworzyć miejsce gdzie przede wszystkim, kierujemy się dobrem klienta, który jest dla nas partnerem biznesowym, niesiemy pomoc i wsparcie. Dlatego, cieszymy się dużym zaufaniem, a klienci wybierają współpracę z nami, na zasadach wyłączności.

Dodatkowe atuty współpracy z nami:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy na spotkaniu szczegółowo opowiedzą o korzyściach współpracy z naszą agencją.

Paulina Ratajczyk

Doradca ds. Nieruchomości

1 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 1
Niepoprawny wynik